kız öğrenci yurdu telefonu 0312 223 0326
www.websitesifirsati.com
"Ankara Beşevler Ganimet Öğretmen Kız Öğrenci Yurdu"

Ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşayın…

HAKKIMIZDA

TC MEB ÖZEL GANİMET ÖĞRETMEN YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI


Kurucuları öğretmen Ganimet EVREN ve kızı Asena Tuğba EVREN SUBAŞI ile Eğitim Bakanlığına bağlı olarak 2007 Tarihinde Ankara İli Maltepe İlçesinde TC MEB Özel Damla Naz Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu adı ile hizmet vermeye başladı.

Kurucularından öğretmen Ganimet EVREN’in vefatı üzerine isim değişikliği ile Ankara’nın ilk açılan üniversitelerinin kampüslerine ve diğer üniveristelerin servis güzergahına yakın olan Beşevler’de TC MEB Özel Ganimet Öğretmen Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci olarak hizmete devam etmektedir.

Kurumumuz Ankara’da yüksek öğrenim için eğitim alacak olan öğrencilerimize kaliteli, temiz, aile sıcaklığında bir ortam sunarak ailelerinin güvenle emanet edebilecekleri bir kurum olarak ailelerin ve öğrencilerin hayatlarına dokunmayı amaçlamaktadır.

 

Ganimet Öğretmen kimdir?

Ganimet  (ÖZDEMİR) EVREN

11.03.1957 tarihinde Mersin İli Anamur İlçesinde dünyaya gelen Ganimet (Özdemir) Evren ilk ve orta öğrenimini Anamur’da tamamladı.Kayseri Öğretmen Okulu’ndan mezun olup devlet okullarında sınıf öğretmenliği yaptıktan sonra ve kendi kurduğu Özel Tandoğan Ana ve İlkokulunda müdürlük ve öğretmenlik yaptı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Faktültesi eğitimi aldı. 2007 tarihinde TC MEB Özel DamlaNaz Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdunu kızı Asena Tuğba Evren Subaşı ile hizmete açtılar.İki kız ve iki erkek evladı olan Ganimet (Özdemir) Evren 2007 yılında kanser hastalığına karşı savaşını 25.06.2009 tarihinde kaybetti. TC MEB Özel DamlaNaz Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak kızı Asena Tuğba Evren Subaşı ile açtığı kurum TC MEB ÖZEL GANİMET ÖĞRETMEN YÜKSEK ÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU olarak hizmete devam etmektedir.