kız öğrenci yurdu telefonu 0312 223 0326
www.websitesifirsati.com
"Ankara Beşevler Ganimet Öğretmen Kız Öğrenci Yurdu"

Ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşayın…

HİZMETLERİMİZ

Ganimet Öğretmen Kız Öğrenci Yurdu konuklarımızın kendilerini evlerinde hissetmelerini amaçlar. Ders yükü ve stresinden uzak, farklı bir ortamda misafirlerimiz huzurla ağırlanmaktadır. Ankara  Beşevler mevkiinde yenilenmiş yurt binamız, konaklama hizmetleri ve sosyal hizmeti de bünyesinde barındırmaktadır. 20 yılı aşkın bir süredir sahip olduğumuz eğitimcilik tecrübemiz ile öğrencilerimizin konforları ve beklentileri düşünülerek yurdumuzda hizmet verilmektedir.
  
Ankara’daki kız öğrenci yurtları içinde bizi ayrıcalıklı kılan profesyonel yönetim kadromuzla ve personel kadromuzla öğrencilerimize aile sıcaklığı sağlanarak, kızını bize emanet eden ailelerin evlerine döndüklerinde huzur içinde olmaları bizim için esastır. 

Ganimet Öğretmen Kız Öğrenci Yurdu şehir merkezindeki konumu ile genel olarak üniversitelere yürüme mesafesinde olup ve  yurdumuza en uzak olan  üniversitenin servis güzergahındadır ve toplu taşıma araçlarına rahat ulaşabilecekleri bir noktadadır.

 

Yurdumuzun en önemli üç kriteri hijyen, güvenlik ve prensiplerdir. Yurt binamız ve odaları düzenli olarak hijyen belgeli profesyonel temizlik personeli tarafından kullanıma hazır hale getirilmektedir.  


24 saat boyunca güvenlik kameralarıyla takip edilmektedir. Ayrıca Anıtkabir'e çok yakın olmamız ve ana caddede olmamızdan dolayı civarımızda sürekli olarak kolluk kuvvetleri bulunmaktadır. Güvenlik kamera sistemi ile yurt giriş-çıkışları sürekli olarak kontrol edilmektedir. Ayrıca yurdumuzda gece görevlisi ile yoklama alınmaktadır. 

Öğrencilerimizin mükemmel biçimde hizmet almaları için yurt prensip ve kuralları titizlikle uygulanmaktadır. Ortak kullanımda bulunan alanlar da yazılı kurallara tabidir.  

Yurdumuz M.E.B tarafından istenen depreme dayanıklılık raporu olmakla birlikte elektrik, su, doğalgaz tesisatının rutin kontrolleri yetkili kurumlarca yapılmaktadır. Jeneratör, paratoner, yangın alarmı, yangın merdiveni ve acil aydınlatma sistemleri ile su deposu mevcuttur.  

Yönetim kadromuzda gündüz müdür, öğrencilerimizle sürekli ilgilenebilmek ve her sıkıntılarında yanlarında olabilmek maksadıyla gece müdirelerimiz yatılı olarak görev başında bulunmaktadır. 

 

Ankara içinde toplu geziler gibi özel organizasyonlar da öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur.